Gdzie można usunąć torbiel z zatoki szczękowej?

Zwracam sie z prośbą o podpowiedż gdzie można usunąć torbiel z zatoki szczekowej w okolicach Katowic, w przystępnej cenie nawet prywatnie.

My, chirurdzy głowy i szyi czyli laryngolodzy inaczej oceniamy rtg lub TK zatok. czyli opisywana często przez radiologów torbiel jest często niewinnym polipem zapalno obrzękowym, alergicznym , który dzisiaj jest a jutro go nie ma. Pokaż się z CD zatok. Nie śpiesz się do operacji. Przyjedź.