Czy torbiel zatoki różni się w obrazie MRI głowy i zatok od guza nowotworowego zatok?

Czy torbiel zatoki różni się w obrazie mri głowy i zatok od guza nowotworowego zatok? Badanie wykonywane i opisywane przez radiologów z onkologii. Powinnam się bać jeśli wyszła torbiel?

My chirurdzy głowy i szyi opieramy się głównie na TK zatok. MR często przekłamuje. Radiolodzy też często zwiewne, niewinne polipy opisują jako torbiele. Torbiel to nie nowotwór złośliwy. Ale wyrok na operację. To wieloletni proces zapalny od zębowy. Przyjedź może z MR ?