Torbiel zatoki szczękowej u 41-letniej osoby

Mam torbiel prawej zatoki szczękowej od miesiąca jestem chora. Zaczęło się od zapalenia oskrzeli potem ból głowy i tabletki od zatok. Następnie infekcja jelitowa i odwodnienie teraz antybiotyk od streptococcus agalactiae. Moje pytanie brzmi czy temperatura 37.2 którą mam od miesiąca może być od zatok? Jakie są objawy torbieli w zatoce szczękowej? Proszę o odpowiedz i z góry dziękuję..

Torbiele zatok tworzą się wiele,wiele lat. To nie torbiel. To niewinny,prawdopodobnie obrzęk błony śluzowej w przebiegu kataru nosa. Radiolodzy opisują nieco inaczej rtg zatok niż my chirurdzy głowy i szyi. Nie bierz tabletek od zatok, zatoki nie bolą, to kłamstwo reklam mediów. Streptococcus agalactiae to bakteria z zagranicy, trzeba ją wyleczyć