Badanie moczu a torbiel zatoki szczękowej

Witam. Moje wyniki z krwi LYMPH 1,4 LYMPH%16,5 NEUT 6,3 NEUT%76,5.Proszę wyjaśnić co to oznacza? Wynik z moczu erytrocyty i streptococcus agalactiae. Tydzień temu infekcja jelitowa i odwodnienie. Do tego jeszcze torbiel w zatoce szczękowej i temp od miesiąca 37.2 proszę podpowiedzieć gdzie szukać zapalenia do jakiego lekarza się zgłosić? Proszę o pomoc!!!

Aleksander Ropielewski

Wynik badania krwii w normie. W pierwszej kolejności należy podejrzewać zakażenie ukłądu moczowego.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza otolaryngologa. Bez podania norm powyższych parametrów krwi nie można się wypowiedzieć.