Gdzie można wykonać zabieg usuwania haluksów bezpłatnie?

WITAM .MAM SKIEROWANIE NA OPERACJE HALUKSÓW NA OBU STOPACH .OSTATNIO JESZCZE DOSZEDŁ BÓL NA OBU PIETACH OSTROGI.NIE MOGE JUZ CHODZIC,TAKI JEST BÓL.POPROSZĘ O POMOC I ODP NA PYTANIE GDZIE W POLSCE MOGE ZROBIC ZABIEG NA HALUKSY NA NFZ ,PONIEWAŻ JESTEM NA EMERYTURZE I NIE STAĆ MNIE NA ZAPŁACENIE OKOŁO 4000TYS ZŁ.

Aleksander Ropielewski

Większość klinik ortopedii, które mają podpisany kontrakt z NFZ wykonuje takie zabiegi. Wymaga to zapisania się do ortopedy w danym ośrodku i otrzymanie od niego skierowania na leczenie operacyjne. Problemem może być czas oczekiwania na leczenie refundowane przez NFZ. Jest to jednak różny czas w zależności od województwa i ośrodka.