Gdzie się udać, aby wykonać na NFZ zabieg prostowania przegrody nosowej?

Witam , jestem mężczyzna w wieku 23 lat i mam problem z przegrodą nosową, kilka lat temu miałem wypadek przez co został złamany nos i skrzywiony i ciężko jest mi oddychać od tamtego czasu , jestem aktualnie w wojsku z tego co wiem mogę wykonać zabieg udroznienie przegrody na koszt NFZ tylko nie wiem gdzie się skierować na początek z tym problemem , prosiłbym o pomoc . Pozdrawiam

Tylko nie operuj się we wojsku proszę. A tak w ogóle to kto dopuścił Cię do służby wojskowej z tak krzywą przegrodą nosowĄ. Odwołuj się lub zrezygnuj bo i tak na pewnym etapie służby ktoś Ci podziękuje za pracę w Wojsku i zostaniesz na lodzie.