Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 2 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Gdzie się udać z moim problemem?

Witam, mam 19 lat od roku leczyłem u psychiatry na nerwice natrectw (zaburzenie obsesyjno-kumpulsyjne). Dostalem leki: Anafranil SR 75mg(pól tabletki rano, 1 tabletka na noc), Rispolept 1mg (2 tabletki na noc). Niestety jadąc na święta zapomnialem leków, a z racji tego ze juz minely te główne obsesje jakie sie objawiały u mnie (pozostały tylko male obsesje ale raczej leki w tym juz nie pomogą) postanowilem ze skoro juz odstawilem na kilka dni te leki to odstawie je całkowicie - tak wiem nie mozna anafranilu odstawiac nagle tylko stopniowo, no ale stalo sie. Na początku były objawy odstawienia leków, ale po tygodniu czułem sie dobrze. Z tego co mi wiadomo, anafranil ma w skladzie coś, co powoduje ze zmniejsza sie popęd seksualny, no mi to jakos tam nie przeszkadzało wszystko spoko. Tylko problem pojawił się po odstawieniu leków. Dodam, iż nie współżyję seksualnie. Mianowicie podczas dużego podniecenia potrafię dojść do orgazmu bez stymulacji penisa, a podczas masturbacji orgazm przychodzi doslownie po kilku ruchach. Jest to bardzo dziwne (zawsze myslalem ze bede mial problem z przedwczesnym wytryskiem bo nigdy nie potrzebowalem jakoś dużo czasu, no ale teraz to jest masakra). Stąd moje pytanie, co zrobić? Czy w ogóle wypada psychiatrę informować o takich objawach? Czy od tego jest seksuolog? I może jakies porady?
MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Rozpoznanie choroby afektywnej dwubiegunowej

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy