Przyjmowanie leku Afobam a ustalenie dawki

witam serdecznie.od prawie roku przyjmuje lek zomiren,2x1mg.jestem juz uzalezniona,proby odstawienia nie udaly sie.ostatnio braklo mi leku,mialam afobam w dawce 0,25,2 tyg lykalam 2xpo 0,75mg.czulam sie nawet dobrze.dostalam sie do lekarza,dal recepte na 1mg i jest dramat :-( mam dusznosci,jestrm jakas otepiona,senna.czy organizm mogl juz przywyknac do dawki 0,75dziennie i teraz 1mg to za duzo?

Zaburzenia lękowe - oprócz farmakoterapii, która jest wspierająca- leczy się przede wszystkim psychoterapią. Pozwala ona dotrzeć do głębszych, emocjonalnych przyczyn zaburzeń i wprowadzić zmiany, które pozwolą sobie z nimi skutecznie i trwale poradzić. Zachęcam do zgłoszenia się do psychologa. Ułatwi to także odstawienie uzależniającego leku.