Gdzie szukać pomocy przy takich problemach u 32-latki?

Proszę o pomoc. od 2 lat boli mnie głowa. Tylko z lewej strony. leczyłam sie u neurologa, leki nie pomagaja, nie mam tez padaczki, rezonas magentyczny wyszedł dobrze. Po lewej stronie boli mnie przy nosie i promieniuje wyzej, po lewej stronie mam implant zebowy. moj dentysta mowi ze na zdjeciach nic tam sie nie dzieje.Mysle o usunieciu implantu. Dentysta mowi ze nie usuwał nikomu implantu bez potrzeby. bol jest nie do zniesienia. zastanwiam sie czy to moze byc zapalenie zatok szczekowych? Gdzie szukać pomocy?

Witam! Wskazana diagnostyka w kierunku neuralgii nerwu trójdzielnego - przy tym problemie ból jest zazwyczaj ostry, nie do zniesienia i może być wyzwalany poprzez dotyk skóry nad ujściem odpowiedniej gałązki nerwu trójdzielnego. Opiekujący się Panią lek. dent. ma rację - najpierw należy problem zdiagnozować. Powodzenia. W. Luczkowski.