Bóle połowy twarzy i głowy oraz bóle zębów

Od trzech miesięcy mam bóle połowy twarzy oraz głowy po lewej stronie. Wszystko zaczęło się od zębów bolą mnie 6,5,4 na górze i na dole po przeswietleniu dentyści mówią, że wszystkie są zdrowe, a ja mam ochotę je wyrwać poza zębami boli mnie ucho skron migdalki i głowa. Sprawdzałam również staw żuchwowo szczekowy ponieważ w nocy zaciska zęby, staw tez jest ok ale bol niedowytrzymania Neurolog przepisał mi finlespin 200 i lucetam na nerw trójdzielny ale leki nie pomagają

mogą to być objawy neuralgii nerwu trójdzielnego, ale przy tym leku powinno minąć proponowałbym dokładniejszą diagnostykę stawu skroniowo-żuchwowego, szczególnie, że nocne zaciskanie zebów może wskazywać występowanie złożonego schorzenia tych stawów ze wspomnianymi objawami bólowymi. Dobrze by było zgłosić się do gabinetu specjalistycznego (protetyka stomatologiczna) zajmujacego sie tego typu chorobami stawu skroniowo żuchwowego. W Warszawie jest niestety tylko kilka takich gabinetów.