Czy istnieje możliwość, że szyna jest np. źle dopasowana?

Dzień dobry! Od kilku dni śpię w nocy w szynie relaksacyjnej zrobionej przez protetyka (zgrzytałam zębami w nocy i mocno zaciskałam). Już po pierwszej nocy bardzo po zdjęciu szyny bolały mnie dwa zęby, jedna jedynka oraz jeden ząb z tyłu. Był to ból który kojarzył mi się z mocnym ściskaniem zęba, jakby przez całą noc był on przesuwany. Czy istnieje możliwość, że szyna jest np. źle dopasowana?

Zaciskanie zębów jest spowodowane najczęściej przez niestabilność stawu krzyżowo biodrowego . Zgrzytanie zębami zaś ma różnorodne przyczyny - kwasicę, zatrucie, ograniczenia oponowe, ucisk stawu skroniowo żuchwowego, zwężenie dróg oddechowych, wadę postawy i zgryzu itd. Bez dokładnej diagnozy przyczyn i planu leczenia ciężko mi odpowiedzieć na postawione przez Panią pytanie. Pozdrawiam