Gdzie zrobić odpowiednią operację z powodu znacznego zakrzywienia penisa?

Witam. Mój problem polega na bardzo mocnym zakrzywieniu penisa (ok. 90 stopni) w połowie jego długości w dół. Penis podczas wzwodu jest kompletnie nie elastyczny i nie da się go wtedy wyprostować. Poza tym zauważyłem także, że mam nadmiar skory do tego stopnia, że podczas pełnego wzwodu mogę napletkiem spokojnie zakryć całą główkę penisa, a nawet dalej, oraz gdy ściągnę cała skórę to wędzidełko ciągnie główkę dodatkowo w dół. Nie wiem co mam robić, gdzie zrobić operację prostującą i ewentualnie obrzezania, jakie wiążą się z tym koszty? Dodam jeszcze, że mam 19 lat. Proszę o odpowiedź
19 LAT ponad rok temu

Witam.

W pierwszej kolejności zalecam konsultację ze specjalistą urologiem, który oceni stopień ewentualnej dolegliwości i - jeżeli stwierdzi nieprawidłowość w budowie penisa - zakwalifikuje Cię do zabiegu chirurgicznej korekty budowy członka.
Oczywiście, wspomniany przez Ciebie brak zupełnej elastyczności prącia jest naturalną konsekwencją wzwodu, który powoduje jego usztywnienie. Natomiast zabieg obrzezania jest rekomendowany przede wszystkim (poza względami religijnymi) jako metoda leczenia stulejki lub schorzenia krótkiego wędzidełka. W przypadku "nadmiaru" napletka, jeżeli nie powoduje to żadnych dolegliwości, nie jest wskazany.

Pozdrawiam