Globulki antykoncepcyjne, które można stosować z prezerwatywą

Witam Podobno wycofano z produkcji środek antykoncepcyjny patentex oval,nie ukrywam,ze jest to dla mnie ogromny problem,bo stosowałam go razem z prezerwatywa. Chciałabym sie dowiedzieć czy istnieje zamiennik lub srodek o podobnym działaniu dostępny w polskich aptekach? Chodzi mi dokładnie o globulki antykoncepcyjne,które mozna stosować razem z prezerwatywa. Prosze o szybka odpowiedz i z góry bardzo dziękuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza ginekologa w celu dobrania optymalnej antykoncepcji.