Globulki z kwasem bornym a seks

Witam! Przez pół roku mam stosować globulki dopochwowe (robione na zamówienie) z kwasem bornym, dwa dni po każdej miesiączce. Czy to wyklucza współżycie bezpiecznie przy zastosowaniu prezerwatywy na całe pół roku, czy tylko w trakcie aplikacji leku? Jeśli tylko podczas aplikacji, to ile dni od przyjęcia leku mogę bezpiecznie współżyć bez obawy uszkodzenia prezerwatywy?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że na pewno nie można w czasie aplikacji leku co do większej ilości informacji proszę skontaktować się ze swoim lekarzem ginekologiem.