Głuchota ucha lewego u 32-letniej osoby

Witam. Lekarz postawił mi taką diagnozę....Nagła głuchota ucha lewego.Badanie TK nic nie wykazało,ale mam wynik z badania Rezonansem i jednego punktu nie rozumiem ani ja,ani pani doktor u której jestem na wizytach. Chodzi mi dokładnie o takie zdanie... "Drobne naczynia krosują kompleksy nerwów VII VIII obustronnie" Co to znaczy,bo nie mam pojęcia ??? Proszę o pomoc Pozdrawiam

Nagła głuchota - trzeba leczyć od razu od wystąpienia- wówczas można się spodziewać poprawy.