Gojenie się warstw zewnętrznych

Witam.Mam nogę w szynie od 4 maja 2013r. do wrzesnia goiła się rana zewnętrzna ( do września kości się nie zrastały). Co robi jedni chcą wyciągać druty i rozpoczynać rehabilitacje wraz z obciazaniem nogi, inni zas czekac każą na pełen zrost. Poniżej udostępniam zdjęcie rtg z 10 stycznia 2014 r (słabsza jakość - skaner) http://www.sendspace.pl/file/c074dc968e775143d1c4f24 Proszę o podpowiedź co robić - 14 czerwca mam wesele (swoje).

Na zdjęciach rtg widoczny brak jest zrostu. Radzę poczekać do pełnego powstania zrostu i dopiero wyciągnąć druty. Wskazana konsultacja lekarza prowadzącego.

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg