Gorączka a zapalenie błony śluzowej żołądka

Choruję na przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka i dwunastnicy. Od gastrologa dostałam Anesteloc i Pamolan (brałam go 6 dni, 50 mg 2 razy dziennie. )Dziś byłam u lekarza rodzinnego, bo od kilku dni było mi bardzo słabo, robiło mi się ciemno przed oczami. Jestem niskociśnieniowcem, a dziś miałam ciśnienie 135/102 i puls 108. Lekarka zmierzyła mi dziś temperaturę - o dziwo prawie 38. Kazała odstawić pramolan i zmierzyć temperaturę po południu - mam 36,2. Co się ze mną dzieje?

Aleksander Ropielewski

Możliwe, że doszło do wystąpienia działań niepożądanych stosowania pramolanu. Bez przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem niestety w stanie tego potwierdzić.