Gorączka i wzmożone pragnienie u dziecka

dzien dobry mam pytanie odnosnie mojej dwuletniej coreczki - piec dni temu zaczela goraczkowac,temperatura jednak nie byla wysoka - 38,5C,poza tym zadnych objawow poza marudzeniem czasami,sporo pila,a petyt w normie cala reszta tez,nie uskarzala sie na bol. Od wczoraj goraczki brak,jednak dzieciatko jest slabe,jest bladziutka i ma cienie pod oczkami i slabszy niz zwykle glosik. Wczoraj bylysmy na wizycie u lekarza,zlecila badanie moczu. Co to moze byc?

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez badania ciężko to ocenić, może to infekcja wirusowa, zapalenie dróg moczowych a może dodatkowo niedokrwistość i stąd bladość i cienie pod oczami.
Pozdrawiam