Cofanie się moczu u dziecka w brzuchu

Kiedy corka byla w ciazy lekarz wykryl cofanie moczu dziecka.Po porodzie dzieciatko mialo robione badania i powiadomiono ze wyniki sa dobre -usg ,mocz.Wnusia ma skonczone 3latka rozwija sie dobrze kiedy jest chora ,co jakis czas ma badanie moczu.wynik dobry .Niepokoi mnie jej bladziutka buzia i pod oczkami cienie-raczej mocny rozowy kolor,brak apetytu,raczej tylko miesko mleka w ogole. Dopomina sie o soczki w butelce pije duzo -te dla dzieci.Wczoraj miala temp38 ale dr nic nie stwierdzil.Martwie

Renata GrzechociĹska

Trudno postawić przybliżoną diagnozę bez odpowiednich badań. Ze względu na jasny kolor skóry proponuję wykonać morfologię aby wykluczyć niedokrwistość.