O czym świadczy brzydki zapach z ust, biały nalot w gardle i na języku oraz łuszczenie się skóry pod pachami u dziecka?

Witam. Moj. Corka od soboty choruje... gardlo ma biale, jezyk też i śmierdzi je z buzi. Oczka ma zaczerwienione z ropa. Cale cialo jest zaczerwienione i spod pach zaczela schodzic jej skora. Na buzi ma wysypke i juz trzeci raz miala mrowienie na caly ciele ktore bylo bardzo nie przyjemnie. Corka ma dopiero 4lata. Nie wiem co zrbic. Bylam u lekarz i zalacil mi tylko paracetamol a jak bd goraczka to ma sie powinien zgłosić

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze powyższe objawy sugerują ponowna dość pilna wizytę u pediatry Ew zgłoszenie się na sor