O czym świadczy brzydki zapach z ust przy dużej ilości ubytków do leczenia?

Witam, Od ponad roku mam problem z zębami (13 zębów do usunięcia pruchnicy itp) ostatnio zauważyłem ze mam biały język a moja zona skarży się ze śmierdzi mi z buzi często. Czy to może być grzybica jamy ustnej?

Witam,

Nieprzyjemny zapach może mieć przyczynę w chorobie przyzębia, podanych 13 ubytkach, a także przyczyną może być powierzchnia języka. Może być to grzybica. Wskazana konsultacja u lekarza dentysty w celu diagnozy i leczenia. Pozdrawiam, lek. dent Tomasz Herczakowski