Nieprzyjemny zapach z ust a biały nalot na języku

Witam mam pytanie.Rano zaawsze mam okropny zapach z buzi jaka moze byc przyczyna? Myje zęby, jeszcze na jezyku mam taki bialy jakby nalot jak sie tego pozbyc?

Co do języka to są specjalne przyrządy do jego oczyszczania, jakby " skrobaczki ". Niektóre szczoteczki do zębów mają powierzchnie służące do oczyszczania języka.
Zaleciłabym jeszcze płyn do płukania jamy ustnej MERIDOL HALITOSIS , który zawiera
w składzie środki zwalczające bakterie wytwarzające siarkę a te są odpowiedzialne za nieprzyjemny zapach z ust. Jest tez pasta do zębów meridol halitosis.