Gorączka, kaszel i zaczerwienione oczy u dziecka po szczepieniu

Moje dziecko zostało zasczepione 28lutego i dostalo 4szczepionki w dwie raczki i w dwie nozki i gorączkuje do dzisiaj i czasem podkaszluje i ma oczka zaczerwienione

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej nie są związane ze szczepieniem. Być może u dziecka rozwinęła się infekcja. Sugeruję konsultację z pediatrą który przeprowadzi bezpośrednie badanie.