Gorączka mimo braku infekcji i po zakończonej antybiotykoterapii u 2-latka

Syn 2 lata leczony od pon. lekiem ceclor. kaszel,katar i gorączka. wtorek, sroda bez goraczki. Czwartek i piątek gorączka do 39,3. sobota bez gorączki. niedziela gorączka 38,3, poniedziałek bez, a wtorek wieczorem 38st. Osłuchowo czysto. W badaniach krwi brak śladu infekcji. W moczu białko-podobno spowodowane gorączką. lekaż zalecił podawanie omegamed.Katar mniejszy, kaszel nadal jest. Z kąd znowu gorączka mimo braku infekcji i zakończonej antybiotykoterapii?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się ponownie do lekarza prowadzącego leczenie.