Wysoka gorączka, wymioty i biegunka u 2-latka

Wtorek syn 2 latka dostał w nocy gorączkę ponad 38. i zwymiotowal. Przez całą noc gorączka i wymioty.Rano dziecko jak nowo narodzone wszystko ok. O 10 tej znowu wysoka gorączka która nie daje się niczym zbić. Wizyta u lekarza i nic z tej wizyt nie wynikło prócz info. trzeba obserwować zbijać gorączkę i ewen.w piątek do kontroli. Czwartek gorączka do wieczora. Cały czas dziecko jest na lekkim jedzeniu. W sobotę biegunka cały dzień podałam smekte rano i wieczorem. Dziś biegunka co mam mu podać.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Należy ponownie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry lub na SOR szpitala pediatrycznego lub z oddziałem pediatrycznym.