Gorączka, osłabienie a Amoxiklav

Witam, mój 4 letni syn wczoraj rano obudził się z gorączką, był osłabiony. Lekarz stwierdził, że ma czerwone gardło, chociaż nie bolało go gardło, nie ma kataru ani kaszlu. Dostał amoxiklav i lipomal. Dzisiaj jest już znacznie lepiej wogle nie gorączkuje i jest bardzo rezolutny. Pytanie jest następujące: czy mogę z synem wyjść na spacer, czy lepiej żeby został w domu, aż do końca antybiotyku? Z góry dziękuję za odpowiedz.

Aleksander Ropielewski

Jeżeli stan dziecka jest stabilny a jego samopoczucie dobre to jak najbardziej może Pani wziąć syna na spacer.