Osłabienie i gorączka u 22-latka

Od 5 dni czuję się osłabiony i jakbym miał gorączkę. W niedzielę i poniedziałek pomogło mi piwo (4/2) przez ,które nie odczuwałem silnego zimna czy też uczucia gorączki. Jednak wczoraj nie piłem alkoholu, zmierzyłem gorączkę i miałem 36,6, było mi bardzo zimno, bolały mnie kości i mięśnie i oczy. O 4 w nocy obudziły mnie dreszcze z zimna, musiałem spać w szlafroku. Jestem osłabiony, boli mnie gardło i nie mam żadnej gorączki. Boję się, że mój organizm nie walczy jak powinien, mam 22 lata.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.