Osłabienie, senność i problemy ze skupieniem u 22-latka

Witam mam 22 lata 178cm wzrostu i ważę 68kg i od paru tygodni czuje sie osłabiony nie mam zawrotów głowy nic mnie nie boli czasami głowa zaboli ale to jak u każdego ale na nic nie mam siły nie mam w sobie energii czuje sie senny czasami ale najbardziej denerwujące jest to ze jestem osłabionym i nie mam na nic siły jak się położę to lepiej sie czuje czasami jestem taki otumiony jakbym był po alkoholu i czasami nie moge sie skupic Nie pije i nie palę Prosze o Pomoc

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem infekcji wirusowej. Sugeruję wizytę u lekarza POZ który przeprowadzi bezpośrednie badanie.