Przybranie na wadze, senność i problemy ze skupieniem uwagi

Witam. Mam 22 lata. Od jakiegos czasu dużo przybrałam na wadze, obecnie mam 67 kg. Jestem ciągle senna, zaspana, ciężko mi się skupic. Mam bardzo duże wahania nastrojów, denerwuje się drobnostką. Nie mam problemów z miesiączką. Jednak nie mam popędu seksualnego takiego jak przedtem. Czy mogą to być problemy z tarczycą? Moja mama miała operacje na wole, obawiam się że mogę mieć również problemy. Proszę o poradę, pozdrawiam Martyna

Z pewnością badania hormonalne powinny być wykonane i ocenione przez lekarza, który do problemu podejdzie kompleksowo (aspekty endokrynologiczne, ginekologiczne, dietetyczne i psychologiczne). Wizyta u endokrynologa z kompletem badań: T3,T4,TSH,ATPO,antyTG + morfologia,elektrolity,gospodarka lipidowa - na pierwszy rzut diagnostyki.

moze, ale niekoniecznie.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza