Duże wole tarczycy, problemy z wagą, potliwość i ciągłe zmęczenie

Mam spore wole na szyi badania hormonów nic nie wykazały czy możliwe jest żebym miała chora tarczyce mimo dobrych wyników hormonów wole jest spore i gdy lezę trochę mnie uciska dodatkowo mam problemy z waga ciągle sie pocę i jestem ciągle zmęczona mam wahania nastrojów

Ale nie zadała Pani konkretnego pytania. A jakie jest to wole? Jakie ma Pani wyniki badania USG tarczycy? Może po przesłaniu tych informacji spróbuję Pani coś pomóc. Jeśli badania hormonów tarczycy są w normie to wole tarczycy nie powinno dawać dolegliwości jakie Pani przedstawia.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza