Nadmierne pocenie i mlekotok

Witam, od kilku lat cierpię na nadmierne pocenie, -przyzwyczaiłam się od 3 lat mam mlekotok z piersi oraz wahania nastroju ogólne rozdrażnienie (urodziłam córkę w 2010 r. a od 2011 mam spirale mirenę. ) robiłam badania na tarczycę + usg tarczycy oraz prolaktynę. wyszło ok. lekarz powiedziała mi że taki mój urok(szok!!!) od 4 dni od kiedy jest ciepło pocę się jeszcze bardziej jest mi gorąco duszno a co gorszę mam rozpierające bóle dłoni i stóp( jakby ktoś bił mnie młotkiem) nie mam siły Pomocy!

Witam serdecznie,
jeżeli badania sugerują podłoże psychiczne w/w dolegliwości,proszę zasięgnąc pomocy psychoterapeuty.W ten sposób można popracować nad psychosomatyką/fizyczną reakcją Pani stanu psychicznego/.Zapraszam także do nas.
Serdecznie pozdrawiam.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza