Przybranie na wadze po operacji narządów rodnych

Jestem po operacji narzadow rodnych i przytylam 15 kg i nie moge w zaden sposob zgubic, co mnie zalamuje.Co mam robic czy zaczac od problemu w glowie ( nie mam dzieci i nie bede mogla ich miec ) czy jest jakis inny problem. Dziekuje Beti

Witam,
powody mogą być złożone, wspomina Pani o problemie w głowie, taki zabieg może być jednak trudny dla kobiety, może warto zadbać także o siebie od strony psychicznej. Być może na przybieranie na wadze maja wpływ także czynniki biologiczne, jednak zawsze jest możliwość zmiany tego, bądź kontrolowania, tutaj z pomocą może przyjść psycholog lub dietetyk. Pozdrawiam.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza