Obniżony nastrój, spadek energii, piszczenie w uszach i zmęczenie

Dzień dobry! Od ponad roku, borykam się z obniżonym nastrojem, sporym spadkiem energii, bardzo szybkim męczeniem się, piszczeniem w uszach, ciągłym zmęczeniem, brakiem ochoty na cokolwiek. Ostatnio zrobiłam badania i jedyne nieprawidłowości, jakie były zaznaczone to hemoglobina 12,5, ferrytyna wynosi 10 , saturacja żelaza 14,48 %, neutrofile 66,4. Czy może to wskazywać na anemie? Dodam, że cierpię na wzjg i sporo krwawię przez to. Pozdrawiam.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza