Potliwość, napady gorąca, nietrzymanie moczu, osłabienie i piszczenie w uszach

Witam,jestes mlodym facetem w wieku 21 lat i od jakiegos czasu mam objawy nerwicy,cukrzycy,nie mam pojecia,ale do sedna: -potliwosc -napady goraca/zimna -czestomocz/nie trzymanie moczu(ale ustalo) -oslabienie -impulsywnos -raz mam lekko pogorszony wzrok,a czasem widze nadzwyczaj dobrze -piszczy mi w uszach -miewam lekkie bole glowy -odruchy wymiotne PS.zaczelo sie to jak wrocilem z Polski za grranice.Na urlopie "najlepsi kumple" sie na mnie wypieli

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą mieć podłoże zarówno somatyczne jak i psychogenne. Przede wszystkim sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze dokładny wywiad, zbada Pana, zleci wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych oraz pokieruje dalszym postępowaniem.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza