Obrzmiałe i bolesne piersi a ryzyko zaburzeń hormonalnych

Od jakiegoś czasu moje piersi cały czas są nabrzmiałe i lekko bolesne a otoczki sutkowe się marszczą. Ten wygląd utrzymuję się nawet przy miesiączce. Czy to może być sygnał, że coś jest nie tak z hormonami? Dodam, że cierpię też na trądzik i stałe wahania nastroju. Nie biorę i nigdy nie brałam leków hormonalnych, mam 23 lata i jestem dziewicą.

moze, ale niekoniecznie...odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza