Zażycie Escapelle a powiększenie piersi, ból sutków i jajników

Witam, 16 lutego kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia. Następnego dnia po 13 godzinach zażyłam escapelle, miałam nudności, wahania nastroju, twarde podbrzusze, stan podgorączkowy, byłam rozbita. Powiększyły mi się też piersi, nadal są powiększone i do tego gdy dotykam sutków czuję że mnie bolą. Bolały też mnie jajniki. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży??

prosze zrobic test ciazowy i wybrac sie do ginekologa...odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza