Okres co 20 dni oraz bóle brzucha, wahania nastroju, bóle mięśni, nudności, osłabienie i ból jajników

Witam, od paru miesięcy mam dokuczliwy problem a mianowicie co 20 dni okres gdzie juz tydzień wcześniej zaczyna się plamienie, bóle brzucha wahania nastroju bóle mięśni i pleców,temperatura, nudności ogólne osłabienie,ból jajników i brak chęci do czegokolwiek. Gdy okres się pojawi to ma kolor brunatny z dużymi skrzepami . Proszę o pomoc ponieważ do tej pory mój lekarz nie pomógł mi rozwiązać problem a ja już jestem tym wykończona i czuję się coraz gorzej z miesiąca na miesiąc. Proszę o pomoc.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

proszę udać się do innego lekarza. Bez zbadania nie można zdiagnozować przyczynę Pani dolegliwości.

Pozdrawiam.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza