Apatia i zaburzenia nastroju po utracie pracy

Witam jak mam sobie pomóc straciłam dodatkową pracę i całkowitą nić porozumienia z partnerem nie mam ochoty na spotkania ze znajomymi izoluję się, sięgam po alkohol ogarnęła mnie całkowita apatia

Dzień dobry.

Wygląda na to, że wystąpiły u Pani stany depresyjne związane z utratą pracy, skutkujące izolowaniem się od świata i partnera. Alkohol nie pomoże rozwiązać problemów, a wręcz przeciwnie, może dodać nowe, w związku z czym namawiałbym do zaprzestania korzystania z tego sposobu uspokajania się.
Pani stan wskazywałby na zasadność skorzystania z konsultacji psychologicznej oraz poddania się terapii. Dodać trzeba, że izolowanie się pogłębi tylko poczucie niemocy i braku wiary we własne siły.

Pozdrawiam.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza