Lęk i brak motywacji do dalszego życia

Hej, próbowałam jakiegoś nlp czy coś i znalazłam coś ze mogę wszędzie czuć się dobrze bo znajdę dowód mój umysł zapomniał moich dawnych reakcji w określonych sytuacjach i określonych uczuć przy nich:( ciągle mam te same uczucie i nie mam już podswiadomych opinii i ocen świata wg mojej przeszłości tylko jakbym na nowo musiała to robić i tłumaczyć sobie jak powinnam się czuć w danej sytuacji zgodnie z doświadczeniami. nie mam motywacji bo niczego się nie boję, bo mogę czuć sie tak samo wszedzie:(

Witam,
Pani pisze o zobojętnieniu ,oraz -jak rozumiem-poczuciu wyizolowania,które dezorientuje Panią i przez to budzi lęk.Nie wiem,czy jest to skutek wcześniejszego urazu,czy też samych technik NLP,ale radzę,by skontaktowała się pani z psychologiem lub psychiatrą,gdyż treść,jaka Pani zamieszcza jest mało zrozumiała.
Bardzo zachęcam i pozdrawiam.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza