Brak chęci do życia, ciągłe lęki

Brak checi do zycia, ciagle leki i przekonanie o tym ze ktos nas sledzi, podsluchuje, ze wszyscy sa przeciwko, stwarzanie sytuacji ktore nie mialy nigdy miejsca czym moga sie objawiac, jaka choroba je wywoluje?

Witam. Trudno ocenić po samym suchym opisie, który Pani przedstawiła. Aby rzetelnie i trafnie ocenić osobę, niezbędne jest przeprowadzenie diagnozy. W jej skład wchodzi wywiad z najbliższą rodziną, rozmowa, obserwacja oraz odpowiednie testy. Po Pani opisie można jedynie podejrzewać zaburzenia paranoidalne.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza