Brak motywacji i przyjemności z życia u 18-latki

Od kilku lat brak mi motywacji do zrobienia czegokolwiek. Czuję się tak, jakbym stała obok, a ktoś za mnie mówił, myślał. Nic nie sprawia mi przyjemności i wydaje mi się, że nie mam uczuć albo te uczucia, które "mam" nie należą do mnie. Czasem mam krótkie przebłyski świadomości, że ja to jednak ja, i czuję się tak jakby myślenie z tylnej części głowy przeszło do przedniej. Poprawia mi się wtedy koncentracja i ogólnie refleks, więcej pamiętam. Mam już dość. Szanowni Państwo, co to może być?

Pozdrawiam!

Dzień dobry. Opis Pani objawów może wskazywać na depresję lub zaburzenie osobowości. Nie da się tego określić na podstawie Pani krótkiego opisu. Jeżeli objawy o których Pani pisze utrzymują się od dłuższego czasu i utrudniają Pani funkcjonowanie proszę umówić sie na konsultacje psychologiczną. Pozdrawiam.