Bolesność jajników a stosowanie Vibin Mini

Witam,biorę tabletki Vibin codziennie ok. 7 rano. 21.01 wzięłam tabletkę(2 tydzień opakowania)ok 5:15 rano.O 6:30 miałam delikatne,pojedyncze rozwolnienie.Myślałam,że jest za małe aby brać tabletkę,następną zażyłam 22.01 o 7:00.Minęło parę dni i teraz bolą mnie jajniki i mam wahania nastroju.Co powinnam zrobić?Czy mogę się czuć zabezpieczona?Wcześniej mi się to często nie zdarzało-tylko czasami mam bóle jajników ale humorów nigdy podczas brania Vibin.

Aleksander Ropielewski

Jeżeli epizod biegunki był mało nasilony i jednokrotny nie ma Pani powodu do obaw. Ciągłość antykoncepcji została zachowana. Odnośnie objawów jakie Pani obserwuje mogą one wynikać z wielu przyczyn i bez przeprowadzenia badania ginekologicznego nie jestem w stanie powiedzieć co jest ich powodem.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza