Złe samopoczucie, zasłabnięcie a morfologia krwi

Witam, jestem mężczyzną - 25 lat. Od jakiegoś czasu mam słabe samopoczucie, po zasłabnięciu ( bez utraty przytomności ) udałem się do lekarza, morfologia idealna, TSH 5.1 oraz ft3,4 w normie. cukier norma, ekg bez zastrzeżeń. Od tego momentu towarzyszą mi stany lękowe, odczuwam zimno czasami lekkie dreszcze, mam kłopoty żołądkowe, problemy z pamiecią oraz wahania nastroju. USG tarczycy 'normalis' . cisnienie zazwyczaj 120-140 / 78-87. szybko się mecze i rano moglbym spac do oporu. Co robić ? :(

iść na terapię.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza