Złe samopoczucie, brak ochoty na seks a podejrzenie choroby tarczycy

Witam mam problem mam 20 lat i śpię około 11-12 godz dziennie nie mam ochoty na nic nawet na seks. Czuje jakby cos wyssalo ze mnie życie. Dlatego mam problemy z praca. Podejrzewam tarczyce lub cukrzyce ponieważ moja babcia to ma. Chce zrobić badania na własna rękę ale wiem ze TSH nie wystarczy. Proszę mi poradzić jakie wykonać badania ale zeby nie wyniosło mnie to zbyt drogo. Na mojego lekarza nie mam co liczyć odesłał mnie nawet z wrzodami przez co za każda wizytę płaciłam 300zl

tu potrzebna jest solidena terapia.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza