Praca biurowa a schizofrenia paranoidalna

Jak sobie radzić z moją shizofrenią paranoidalną w pracy biurowej?

potrzebna terapia.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i większa ilość informacji o Pani i historii Pani życia, przebiegu choroby i leczenia, trudnościom, jakie zauważa Pani w pracy biurowej itp. Serdecznie polecam omówienie tego tematu ze swoimi prowadzącymi lekarzem psychiatrą i psychologiem psychoterapeutą - oni znają Panią najlepiej i rozmowa z nimi może okazać się najtrafniejsza i najbardziej pomocna.

Pozdrawiam!

Witam,

schizofrenia jak każda choroba utrudnia funkcjonowanie życiowe, w tym również zawodowe. Jednak można ją kontrolować, dzięki przyjmowaniu leków przeciwpsychotycznych, psychoterapii i stałej współpracy z lekarzem, tylko takie postępowanie i systematyczne przyjmowanie leków umożliwia niezakłócone codzienne funkcjonowanie.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?fref=nf

Dzień dobry, w przypadku schizofrenii powinna pani być pod stałą opieką lekarza psychiatry oraz psychologa. Lekarz przepisze odpowiednie leki, które przyjmowane zgodnie z zaleceniami unormują pani stan, z kolei stały kontakt z psychologiem - psychoterapeutą pomoże w codziennym funkcjonowaniu. Pozdrawiam.