Jakie badania należy wykonać, by wykluczyć boreliozę?
Proszę o pomoc. Czy mogę mieć bolerioze? Jak byłam mała ugryzl mnie kleszcz. nikt nic nie mówił o boleriozie. Budzilam się w nocy krzyczałam itd. Teraz mam 29 lat i znowu to uczucie atak paniki itd. Zrobiły mi się mety w oczach, zawraca mi się w głowie gdy poruszam głowa. Mam natrectwa myślowe. Miałam robiony rezonans głowy, Niedoczynnosc tarczycy mi wyszła mniej więcej wtedy kiedy miałam pierwszy napad. Proszę i odpowiedz czy w tym kierunku mogę robić badania ? nikt mi nie wierzy jak się czuj

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Witam,
oczywiście może Pani podjąć diagnostykę na obecność przeciwciał badania takie oferują niektóre laboratoria, prowadzące diagnostykę boreliozy.
Wykluczenie zakażenia na pewno pomoże w radzeniu sobie z obawami i myślami które Pani opisuje.
Warto zadbać o odpowiednią diagnostykę i wykluczyć podłoże somatyczne dolegliwości, przed spotkaniem z psychoterapeutą/psychologiem.
Polecam również wskazówki, zawarte na stronach, pozwalające zatroszczyć się o zdrowie:
http://www.tlustezycie.pl/p/blog-page_10.html
https://portal.abczdrowie.pl/badanie-hormonow-tarczycy
pozdrawiam
A.Aleksandrowicz
https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?fref=ts