Kłucie pleców a kamica nerek

Witam.Męczę się i co by mi nie był L rodzinny by nie wystawić skierowania zasłania się,że to z depresji.Mam ją i kamicę nerek,chory kręgosłup,raka szyjki,po tym jak naklejam od 5-u lat climarę mam ogromne już teraz kłopoty z krążeniem-zakrzepica.Podwyższony cholesterol,trójglicerydy i dobry cholesterol jest zły.Na domiar złego na nic nie leczona.Obecnie wykryto u mnie guzek w tarczycy. mam zawroty kłucie L.str.klatki piersiowej,ból po całości jak mamy dekold,ból i kłucie pleców,lewej ręki.

Polecam udać się do innego lekarza, gdyż pani problemy mogą się nawarstwiać i warto się im przyjrzeć, zdiagnozować, zacząć leczyć. Jednocześnie namawiam do podjęcia psychoterapii mającej na celu wyleczenie depresji. Pozdrawiam