Inperperatcja badań hormonów tarczycy przy wahaniach nastroju i stanach lękowych

Interpretacja wyników tarczycowych. Skierowana przez psychiatrę ze względu na stany wahania nastrojów, stany lękowe, ogólne zmęczenie. P/ciała anty TG 73.32- norma do 110.0, P/ciała anty TPO 31.23- norma do 36.00.

Witam,
To jest problem dla endokrynologa,który może przepisać kurację hormonalną.Niemniej,tarczyca reaguje wspólnie z innymi przyczynami,z którymi mozna pójśc do terapeuty,gdyż mają wpływ na przeciążenia i stany depresyjne.
Polecam serdecznie