Fatalne samopoczucie w trakcie leczenia Hashimoto i nadczynności

Witam.Czy to możliwe ze okres nasila objawy złej pracy tarczycy?Jestem w trakcie leczenia ale dalej czuję się fatalnie.Mam hasimoto po ciazy miałam nadczynnosc 0.01.Teraz tsh mam ponad 6 a lekarka dalej każe mi brać thyrozol i twierdzi ze będzie dobrze.Ale nie jest-mam ataki paniki,jestem nerwowa,senna,otepiala,boje sie wyjsc gdziekolwiek ze mnie to dopadnie,denerwuja mnie drobiazgi.Brak mi już sił i tracę nadzieję ze będę ta pełna energi osoba co kiedyś.Co robić?Zmienić lekarza?Chcę normalnie żyć

Dzień dobry,

W przypadku nadczynności w chorobie Hashimoto zaleca się podawanie B-blokerów w celu zmniejszenia dolegliwości do czasu spadku stężenia hormonów. Thyrozol może nasilać Pani dolegliwości, jeśli jest już niedoczynność. Może powinna Pani skonsultować się z drugim specjalistą, bo tylko endokrynolog może zapisać Pani właściwe leczenie lekami.

Pozdrawiam .

Joanna Arciszewska.