Nerwica a niepokój, drżenie rąk i nóg

Od ok.3lat mam stwierdzona nerwice.jakos daje sobie radę bez leków..dokucza mi tylko ogólne zmęczenie,zadyszka,ciezki oddech i śpię ie całego ciała,oraz cos jak taki zryw ciala w nocy.bylo juz dobrze i powróciło i zdążą sie co któraś noc.Kiedy położę sie spac,robi mi sie strasnie zimno.Czuje niepokoj,drgnie mi sama a to ręka,noga albo głowa,dziwnie sie czuje,wybudza mnie uczucie braku oddechu i przechodzenie cos jak dreszcz i tak trwa do godziny.co to moze byc?jest to niebezpieczne?

Witam,
w przypadku wszelkich obserwowanych objawów ważne jest postawienie odpowiedniej diagnozy. Dlatego warto byłoby, aby początkowo skontaktowała się Pani z lekarzem pierwszego kontaktu, który będzie mógł zlecić odpowiednie badania. Może być tak, ze np. obserwowane objawy wynikają z niedoboru odpowiedniego składnika mineralnego, czy witaminy. Jeśli jednak podstawowa diagnostyka nie ujawni deficytów, a lekarz nie wskaże medycznego podłoża doświadczanych symptomów wówczas warto skonsultować się z psychiatrą lub psychologiem/psychoterapeutą. Specjalista będzie mógł zebrać dokładny wywiad oraz rozpoznać podłoże doświadczanych trudności.
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza